ساری- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با تاکید براینکه مازندران نیازمند توجه ویژه و تخصیص اعتبارات ملی است، گفت: بهره برداری از ۴۴۵ پروژه بهداشتی ودرمانی طی هشت سال اخیر انجام می شود .

به گزارش خبرنگار مهر، مهدیرازجویانظهر پنجشنبه در جلسه پیگیری مصوبات سفر معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به مازندران، افزود:

پروژه‌های ایتسفر باید تا قبل از اتمام دولت به بهره‌برداری برسند و از سازمان برنامه و بودجه مازندران انتظار می‌رود اعتبارات مصوب این سفر را به شکل ویژه‌ای پیگیری کند زیرا تحقق وعده‌های داده شد به مطالبات مردمی تبدیل شده است.

رازجویانبا تاکید بر اینکه عملیات اجرایی پروژه‌ی آبرسانی به شهرهای گروه الف مازندران شتاب یافته است، اظهار داشت: تخصیص کامل اعتبارات مصوب شده سفر نوبخت برای اتمام پروژه‌های حوزه آب تا قبل از اتمام دولت، ضرورت دارد.

وی با اشاره به اینکه تسریع عملیات اجرایی استادیوم ۵ هزار نفری جویبار، تکمیل سکو تماشاگران و تعویض چمن استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر و اتمام سالن ورزشی ۶ هزارنفرهساری در سفر نوبخت به مازندران مصوب شد، افزود: با تخصیص به‌موقع و زمان‌بندی مناسب در اجرا، می‌توان پروژه‌های عمرانی را زودتر به بهره‌برداری رساند.

رازجویان تصریح کرد: مرکز تصفیه فاضلاب ساری به عنوان یکی از بزرگترین و مجهزترین مرکز تصفیه فاضلاب کشور، اسفند ماه با حضور ویدئوکنفرانسی رئیس‌جمهور مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه تسریع در عملیات اجرایی پروژه‌های حوزه راه استان به تخصیص اعتبارات مصوب سفر نوبخت نیاز دارد، افزود: با توجه به حضور گسترده گردشگران در مازندران، این استان نیازمند توجه ویژه و تخصیص بیشتر اعتبارات ملی است.

رازجویانبا بیان اینکه بعد از سفر نوبخت به مازندران حدود ۴۳ میلیارد تومان اعتبار جهت تسریع در اتمام بیمارستان رازی قائم‌شهر و ۳۰ میلیارد تومان جهت تسریع پروژه بیمارستان امام خمینی (ره) تنکابن تخصیص یافته است، افزود: بهره برداری از ۴۴۵ پروژه بهداشتی و درمانی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در مازندران به بهره‌برداری رسید.

وی با اشاره به توجه ویژه دولت به حل مشکلات پسماند و زباله مازندران و افتتاح کارخانه زباله‌سوز نوشهر، اظهار داشت: بهره‌برداری کارخانه زباله‌سوز ساری تا قبل از اتمام دولت و توسعه تمام پروژه‌های حوزه پسماند در استان در اولویت برنامه‌های عمرانی قرار دارد.

منبع: خبرگزاری مهر