مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: هم اکنون ۶۰ درصد آب شرب شهر پاکدشت از سد ماملو تأمین میشود و امیدواریم مطابق برنامه، پروژه انتقال آب های سطحی به شهر شریف آباد در هفته دولت به بهره برداری برسد.

محمدرضا بختیاری در نشست مشترک با نماینده مردم پاکدشت در مجل شورای اسلامی و فرماندار پاکدشت به مشکلات و مطالبات مردم پاکدشت اشاره کرد و افزود: در هفته دولت شاهد کلنگ زنی مخزن آب شرب شهر فرون آباد و اتمام عملیات اجرایی مخزن روستای کریم آباد خواهیم بود.
بختیاری با اشاره به اجرای طرح فاضلاب در شهرستان پاکدشت خاطرنشان کرد: هم اکنون دو کیلومتر از شش کیلومتر کلکتور اصلی فاضلاب پاکدشت با اجرای خطوط انتقال اصلی انجام شده و ۲۰ کیلومتر شبکه گذاری نیز در حال اجراست و به زودی تصفیه خانه فاضلاب این شهرستان دارای ردیف اجرایی و تشریفات مناقصات آن نیز انجام میشود.

در ادامه این نشست مدیرعامل آبفای جنوب شرقی استان تهران به طرح های آب و فاضلاب این شهرستان در بخش شهری و روستایی اشاره کرد و گفت: این پروژه ها شامل حفر، تجهیز و راه اندازی چاه های جدید، نوسازی و توسعه شبکه، اجرای خطوط انتقال و ساخت مخازن و شبکه گذاری است.
حمیدرضا نامداری احداث دو مخزن زمینی در مناطق حصار امیر و مجتمع آبرسانی شهدای چنگی با مجموع ظرفیت ۱۶ هزار و ۵۰۰ مترمکعب را از جمله طرح های شاخص این شرکت برشمرد.